Profil z tworzywa sztucznego ABS górny/dolny do panela grubości 40mm Flexi Force nr kat. 1038ABS-4040
szt.
Niedostępny
Kod produktu: 40A03-FF-1038ABS-4040
Producent: Flexi Force
Zastosowanie: Bramy segmentowe, garażowe i przemysłowe
Profil z tworzywa sztucznego ABS górny/dolny do panela grubości 40mm
Parametry techniczne:
  • szerokość zewnętrzna 43mm
  • grubość panela 38-40mm
  • wysokość 35mm
  • długość 4040mm
  • tworzywo sztuczne ABS
  • kolor czarny
Zastosowanie:
  • panele grubości 40mm