Profil aluminiowy dolny do panela grubości 40mm L=3040mm Flexi Force nr kat. 1031RES-3040
szt.
Niedostępny
Kod produktu: 40A03-FF-1031RES-3040
Producent: Flexi Force
Zastosowanie: Bramy segmentowe, garażowe i przemysłowe
Profil aluminiowy dolny do panela grubości 40mm L=3040mm Flexi Force
Parametry techniczne:
  • panel z zamkiem bezpiecznym
  • wysokość 28mm
  • długość 3040mm
  • aluminium
Zastosowanie:
  • panele z zamkiem bezpiecznym
  • panele grubości 40mm